Найпопулярніший матеріал для виробництва гарнітурів

Вибір матеріалу для виготовлення кухні - основний момент від якого залежить не лише підсумковий зовнішній вигляд та стилістика меблів, але й не маловажлива фінансова складова питання.

ЩО ТАКЕ МДФ І ЯК ЙОГО ЗАСТОСОВУЮТЬ У ВИРОБНИЦТВІ КУХОНЬ

МДФ дослівно розшифровується як "дрібнодисперсна фракція". Даний матеріал є плитою, виконаний з дрібної деревної стружки і скріплений шляхом використання високого тиску. Варто також відразу позначити, що така сировина є екологічною через відсутність у складі токсичних сполучних хімічних речовин. Простіше кажучи плита МДФ - це дрібна тирса скріплена між собою високим тиском і натуральними смолами.

Кухня из крашеного МДФ

Чому ж цей матеріал такий популярний серед замовників і виробників гарнітурів? На це питання існує ціла низка відповідей:

 1. Головною перевагою перед фасадами, виконаними з ДСП та натурального дерева, є те, що МДФ - найбільш витривалий та стійкий до пошкоджень, надмірної вологи та перепадів температурного реижму.
 2. МДФ коштує значно дешевше за масив, але ні краплі не поступається йому в екологічності.
 3. Даний матеріал є найпластичніший і податливим, що є плюсом для тих, хто хоче собі гарнитур для кухни з фасадами нестандартних форм та кольорів. Меблі можуть мати масу різноманітних варіантів обробки та дизайну.
 4. Мебель для кухни МДФ

Як вибрати та зберегти привабливий зовнішній вигляд кухні із МДФ?

 • Купуючи меблі, завжди звертайте пильну увагу на торці фасадів. Вони є основним критерієм, який демонструє якість продукту. Дешевий пластик - головний показник низької якості меблів.
 • Також зверніть увагу на клас емісії МДФ, з якого виготовляються меблі. Клас Е-1 - екологічний, клас Е-2 виділяє токсичні смоли та заборонено у виробництві деяких видів меблів. 
 • Кухня з обробкою зі шпону, візуально дуже схожа на меблі, виготовлені з дерев'яних панелей, а ось вартість її значно нижча. У той же час такий гарнітур більш довговічний.
 • МДФ є середнім матеріалом за вартістю в порівнянні з масивом і ДСП, але його ціна безпосередньо залежить від обробки, форми і виду гарнітура. Іноді вона перевищує вартість виробу з дерева.
 • МДФ - матеріал, що вимагає зовнішнього покриття адже сама по собі плита вразлива і не приваблива. Як правило це може бути фарбування спеціальними емалями, а також обклеювання плівкою ПВХ. Від якості покриття залежить вартість та кінцевий термін служби меблів, тому на цей момент також варто звернути увагу.
 • У догляді цей матеріал не дуже вибагливий. Підтримка помірної вологості та відсутність різких перепадів температури дозволять якомога довше зберегти привабливість меблів. Щодо прибирання, то поверхні варто очищати за допомогою м'яких за складом засобів і уникати зовнішніх механічних пошкоджень. 

Виробництво меблів із МДФ у промислових маштабах почалося все з далекого 1966 року. І досі меблі з цієї сировини продовжують радувати покупців і вдосконалюватися рік у рік.

 

Залиште заявку на безкоштовну консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

 • Пн-Пт - 10: 00-19: 00;
  Вихідні - за попереднім записом.
 • Київ, вул В. Шимановського, 2/1, оф. 103А метро Дарниця
×

Ми працюємо. Чекаємо на вас за адресою вул. В. Шимановського, 2/1 (ПН-ПТ 10-19)