Фарбування кухонних фасадів із МДФ

Різноманітні вироби сучасності дають змогу нам розширювати уяву та створювати все новий привабливий дизайн. Вибираючи фасад для кухні потрібно зрозуміти, що саме пропонує нам ринок. Найдорожчими є вироби з дерева, але на сьогодні вироби із МДФ одні з найдоступніших. Саме фасади із МДФ виготовляють найчастіше, дана сировина дозволяє робити дизайн кухні, який тільки забажаєш, для будь-якого інтер’єру.

Що ж таке МДФ? МДФ виготовляють з дрібної перемеленої тирси скріпленої лігніном і парафіном, тому він є екологічно чистим матеріалом. Поверхня є рівною та гладкою, що дозволяє в свою чергу без проблем наносити фарбу.

Сучасні технології дають нам можливість фарбувати фасад різними способами. Вирізняють такі види фарбування фасадів:

 • матовий;

 • глянцевий;

 • лак;  

 • тонування;

 • кракелюр;

   

 • патинування.

   

Вибір фарбування фасадів дозволяє створити саме той образ кухні, який ми тільки можемо забажати.

Вибираючи глянець потрібно розуміти, що є різноманітний ступень блискучості, але практичніше буде матове покриття яке зручніше в догляді. Глянець для тих хто любить все яскраве, а ось матове покриття більш практичне і не потребує додаткових засобів у догляді. Також є однотонні фасади, які підходять до багатьох інтер’єрів і технологія виробництва не складна. Хто полюбляє ефект штучного старіння, тоді потрібно вибирати патиновані МДФ, застосовуються найчастіше контрастні кольори. Та такий фасад можливо декорувати за допомогою кракелюр. Кракелюр допоможе зробити імітацію тріщини.

 

Та навіть це все ще не все. Пропонується три типи фарбування Фрезерованих фасадів: фрезерування, фрезерування з патиною, 3D фрезерування. Гама відтінків та малюнків різноманітна, сучасні технології для отримання бажаного результату дають можливість змішувати різні кольори та отримувати різні пропорції. Такі фасади стійкі до температурних змін, не виникають деформації під впливом пари, має стійкість до механічних пошкоджень.

Вибираючи фасади з МДФ для кухні ви отримаєте можливість яскравих рішень в вашому інтер’єрі, які вас радуватимуть на протязі багатьох років. Адже вони не вигоряють, що дає можливість наносити фарби та малюнок різного формату, вологостійкі та витривалі до температурних змін, екологічні, піддаються реставрації.  

Залиште заявку на безкоштовну консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

 • Пн-Пт - 10: 00-19: 00;
  Вихідні - за попереднім записом.
 • Київ, вул В. Шимановського, 2/1, оф. 103А метро Дарниця
×

Ми працюємо. Чекаємо на вас за адресою вул. В. Шимановського, 2/1 (ПН-ПТ 10-19)