Типи планування гардеробної кімнати

Вбиральні вже давно стали невідʼємною частиною нашого повсякденного життя. Основне їх завданняє правильне зберігання речей у встановленому їм порядку. Дизайн такого простору залежить від двох основних факторів: планування та тип відчинення дверей.Можливо виділити 4 основних типи вбиральні:- лінійні;- кутові;- П-подібні;- паралельні.

Зазвичай, для таких потреб виділяють завжди або далеко не найзручніше приміщення в квартирі, або ж відокремлюють частину житлового/нежитлового простору. Зона для зберігання речей, спроектована за лінійним типом, конструктивно нагадує глибоку шафуз розсувною системою дверей. Єдиною відмінністю від шафи-купе є те, що в таку зону можливоувійти і там є додаткове освітлення. В іншому ж наповнення такого виду вбиральні досить стан-дартно: полиці, висувні скрині, вішаки та інші секції для зручного зберігання.Коли у квартирі ну ніяк не виділити зайвого місця, а вбиральню дуже хочеться, її можна облаштувати в кутку кімнати. Сенс залишається все той же - зручна шафа, внутрішнє наповнення якої (полиці, рейли з вішаками, скрині) дозволить комфортно зберігати одяг та інше приладдя.Найпопулярнішою та зручною у використанні є гардеробна система, виконана у так званій П-подібній формі. Вона чудово підійде для простору квадратної форми і просторих параметрів, або ж для вузького прямокутного. Їй характерно розташування шаф і полиць уздовж трьох стін, які в плануванні і утворюють ту саму літеру П, в центрі простору доцільно встановити мʼякий пуф або канапку, вітрину або невеликий столик, а також велике дзеркало та гарне освітлення.Паралельне планування дуже зручне для прохідних приміщень, таким чином конструкції розташовуються один навпроти одного і облаштовуються в приміщеннях, які є наскрізними, тобто у проходах, невеликих коридорчиках.

 Що стосується розмірів вбиральні кімнати, тут варто відштовхуватися як від фізичних можливостей житла, так і від кількості речей, які Ви плануєте там зберігати. Однозначно варто врахувати, що висоту вішаків потрібно підбирати з урахуванням параметрів найдовшої речі у Вашій шафі, а також добре продумати, яким чином Ви хотіли б зберігати одяг, взуття та інше приладдя.

Залиште заявку на безкоштовну консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

  • Пн-Пт - 10: 00-19: 00;
    Вихідні - за попереднім записом.
  • Київ, вул В. Шимановського, 2/1, оф. 103А метро Дарниця
×

Ми працюємо. Чекаємо на вас за адресою вул. В. Шимановського, 2/1 (ПН-ПТ 10-19)