Основні секрети кухні у класиці

Класичні кухні - це завжди елегантно та ефектно. Проте міф про те, що такі інтерʼєри вимагають великих вкладень, абсолютно безпідставний. Оформити кухню в стилі класика можна дуже недорого, головне, дотримуватись основних правил.

Чотири правила класичного інтерʼєра

Базовими стилями для класики стали бароко, класицизм та рококо. Вони ж і диктують основні правила:

  1. Симетрія. Вона повинна бути скрізь та в усьому. Вигадлива асиметрія тут недоречна. Цьому закону підпорядковується загальний дизайн, розміщення меблів та аксесуарів. Зручніше за все зробити центральним елементом плиту. Гарні приклади таких класичних кухонь є тут.
  2. Пропорційність. Інтерʼєр виглядає гармонійно та «гладко». Всі предмети меблів повинні відповідати один одному за розміром. А обʼємні елементи (наприклад, холодильник) потрібно дзеркально врівноважити чимось не менш потужним.
  3. Натуральні матеріали. Кухня-класика - це обовʼязково натуральна сировина. Фасади з масиву, стільниці з каменю. В крайньому випадку - це дуже вдала імітація «під дерево».
  4. Стилеутворюючі деталі. Класичний стиль не завжди припускає велику кількість специфічного декору. Цілком достатньо декількох концептуальних акцентів в оздобленні гарнітуру, стін або меблів. Лаконічна класика теж дуже хороша, до того ж, це більш бюджетний варіант.

Колірне рішення кухні в класичному стилі

Для класики неприйнятне використання великої кількості кольорів. Вибирають один, максимум два кольори. Спокійні пастельні тони - вибір тих, хто планує оформити кухню в класичному стилі. Надати приміщенню сучасного вигляду допоможе гра відтінків, цікава колірна перекличка.

Традиційно в класичному інтерʼєрі за основу беруть білий та коричневий кольори. Їх можна доповнити меблями вершкового кольору або кольору пряженого молока. Хто хоче поекспериментувати в класиці, може вибрати «темний» традиційний варіант - поєднання чорного та коричневого. Тут вже буде явно простежуватися готика. Освіжити такий колірний фон допоможуть білі меблі.

Якщо дотримуватися цих правил, класичні кухні в Києві обійдуться дешево, а виглядати будуть стильно та ефектно.

Залиште заявку на безкоштовну консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

  • Пн-Пт - 10: 00-19: 00;
    Вихідні - за попереднім записом.
  • Київ, вул В. Шимановського, 2/1, оф. 103А метро Дарниця
×

Ми працюємо. Чекаємо на вас за адресою вул. В. Шимановського, 2/1 (ПН-ПТ 10-19)