Як грамотно спланувати простір кухні з великим метражем.

Велика та містка кухня - мрія кожної господині. Але, крім широкого спектру можливостей, власники великого кухонного простору нерідко задаються питанням, як грамотно спланувати та втілити в життя задумане?

Сьогодні ми розглянемо основні правила, за допомогою яких можна якісно облаштувати кухонне господарство, яке має велику площу,та розібратися у всіх основоположних принципах.

Дотримання "робочого трикутника "

В будь-якій правильно спланованій кухні https://spichak.com.ua/kuhni/ua/ необхідно беззастережно дотримуватися цього правила. Інакше, будь-яка, навіть сама велика та найкрасивіша кухня, не принесе задоволення від її експлуатації. Для того, щоб переміщатися робочою зоною ефективніше, необхідно в кутах умовного трикутника розташувати плиту, холодильник та мийку. Тоді вам вдасться виключити зайві переміщення по простору кухні та повною мірою насолодитися процесом готування. Важливою умовою є наявність вільного доступу до кожної з вершин без будь-яких перешкод.

Паралельне планування простору

Варто відразу помітити, що власникам великої кухні необхідно відмовитися навіть від ідеї установки ливарного гарнітуру, щоб уникнути безцільної трати часу та сил на тривалі походи вздовж робочої зони. Зверніть увагу на П-подібні меблі або опцію встановлення кухонного острову.При встановленні дворядних меблів є можливість ергономічно облаштувати вищезазначений "робочий трикутник ". Кухонний острів же можна використовувати як додаткову робочу поверхню, місце для зберігання начиння або розташувати в ньому мийку.

Зведення до мінімуму кількості навісних шаф

Щоб уникнути захаращеності простору, відмовтеся від навісних шаф. Вибирайте для зберігання начиння високі шафи та нижні тумби.

Правильне освітлення

Власникам великої кухні належну увагу треба приділити освітленню кімнати. Окрім того, світло повинне розподілятися по простору рівномірно, дуже важливо забезпечити належну увагу до додаткового підсвічування в області робочих зон та поверхонь, щоб уникнути будь-яких травм.

Зонування

Для того, щоб грамотно та максимально ефективно використати весь простір кухонного приміщення, можна розподілити його на зони. Для досягнення візуального ефекту, можна скористуватися різноманітними перегородками та ширмами, відділити частину приміщення за допомогою фіранок або умовно відгородити островом. Застосування різного за насиченістю освітлення або розмежування простору за допомогою дизайну - всі ці та інші хитрощі допоможуть Вам облаштувати комфортно Вашу кухню!

Залиште заявку на безкоштовну консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

  • Пн-Пт - 10: 00-19: 00;
    Вихідні - за попереднім записом.
  • Київ, вул В. Шимановського, 2/1, оф. 103А метро Дарниця
×

Ми працюємо. Чекаємо на вас за адресою вул. В. Шимановського, 2/1 (ПН-ПТ 10-19)