Як доглядати за глянцевою кухнею

Як доглядати за глянцевою кухнею

Прості правила для збереження гарного зовнішнього вигляду глянцевих фасадів.

Кухня глянец

Багато замовників бажають мати кухню із глянцевою поверхнею. Це не дивно, адже такі меблі мають дуже привабливий зовнішній вигляд, а також володіють довготривалим термін експлуатації за умови, що матеріал з котрих виготовлена кухня буде високої якості. Проте, крім якості вихідної сировини, на термін служби також впливає і догляд за власною кухнею.

Для того, щоб підібрати правильний метод догляду і ефективно позбутися плям, які постійно з'являються, перш за все варто дізнатися про те, з чого саме виготовлені саме Ваші меблі.

Як правило, глянсові поверхні виготовляються із таких видів матеріалів:

  • Пластик - найбільш популярний через хороше співвідношення ціни та якості.
  • Плівка ПВХ - найбюджетніший, однак недовговічний варіант. Таким поверхням протипоказані перепади температур, яскраве сонячне світло, на них дуже швидко з'являються подряпини та інші ушкодження.
  • Лакофарбові вироби - досить стійкі до вологи та сонячного світла, але не стійкі до зовнішніх пошкоджень. Перевагою такого матеріалу можна назвати величезну палітру кольорів.
  • Акрил - матеріал, який наноситься зверху на пластикову основу. Це найдорожчий варіант, однак він є дуже хорошим і при появі подряпин його можна відреставрувати за допомогою полірування.

Яким методам варто віддати перевагу?

Виробники меблів стверджують, що при дотриманні всіх правил догляду, Ваша кухня може зберігати незмінний зовнішній вигляд дуже довго. Основна умова для цього - усунення зайвої вологи з меблів в найкоротші терміни, в іншому випадку не уникнути псування.

Легкі забруднення та відбитки пальців (мабуть, це вічні супутники меблів такого типу) можна легко усунути, скориставшись серветкою з м'якої тканини, в ідеалі з мікрофібри.

Для того, щоб уникнути передчасного псування поверхонь, важливо виключити миючі засоби, до складу яких входить:

  • ацетон;
  • спирт;
  • нітрогліцерин;
  • агресивні хімічні очисники.

Можна сміливо використовувати рідке мило, рідину для миття посуду або засіб для очищення скляних поверхонь, адже їх склад не містить небезпечних компонентів, а Ви легко впораєтеся з усіма забрудненнями!

Залиште заявку на консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.