Сучасна кухня

Кухонні фасади із пластику

Головною візуальною складовою будь якої кухні є її фасад. Чим більш привабливе враження він справляє, тим естетичнішим і затишнішим має вигляд приміщення в цілому.

Сьогодні серед замовників особливо популярні пластикові кухонні фасади. Варто відмітити, що такі меблі мають ряд вагомих переваг, а саме вони:

  • міцні та стійкі до дрібних пошкоджень та подряпин;
  • практичні та прості в догляді;
  • вирізняються візуальною привабливістю.

h2 Як виготовляють фасади із пластику h2

Такі меблі виготовляються на високотехнологічному сучасному обладнанні з допомогою методу холодного пресування. Зазвичай, кухні із пластику виготовляються на основі МДФ або ДВП, які мають спеціальне поверхневе покриття. Перший варіант передбачає більш високу вартість і, відповідно, довговічність. Другий – бюджетність і гіршу якість кінцевої продукції.

Пластик і плита МДФ скріплюються між собою спеціальним нетоксичним і екологічно безпечним для оточуючого середовища клеєм, а торці обробляються кромленням, або обрамленням з алюмінієвого профілю.

h2 Дизайн h2

Меблі для кухні з фасадами з пластику однозначно стають прикрасою приміщення кухні. З їхньою допомогою можна реалізувати практично будь-який дизайн, а палітра кольорів, які використовуються для цього, практично не обмежує будь-якої найсміливішої фантазії. Різноманітні малюнки та візерунки, кольори та відтінки – надають можливість виконати практично всі персональні побажання замовника і, при цьому, дотриматися тонкої межі гармонії з інтер’єром приміщення.

Пластикові фасади з часом можна поміняти, що дозволяє обновити обстановку в кімнаті, яка стала надокучливою, усунути сліди ненавмисного псування чи експлуатації, яка привела до зношення поверхонь.

Такий матеріал чудово підходить для виготовлення кухонь у стилі модерн і хай-тек. Гарнітур при цьому матиме стильний і дещо футуристичний вигляд.

h2 Догляд h2

Догляд за такими меблями зовсім не складний і не вимагає особливого вміння. Варто лише не використовувати агресивні хімічні засоби догляду за меблями та не допускати різких перепадів температурного режиму, а також уникати попадання надлишкової вологи. Прибирання з використанням спеціальних засобів допоможе надовго зберегти привабливість ваших меблів та уникнути їхнього передчасного фізичного зношення.

 

Залиште заявку на безкоштовну консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

  • Пн-Пт - 10: 00-19: 00;
    Вихідні - за попереднім записом.
  • Київ, вул В. Шимановського, 2/1, оф. 103А метро Дарниця
×

Ми працюємо. Чекаємо на вас за адресою вул. В. Шимановського, 2/1 (ПН-ПТ 10-19)