Стиль хай-тек у кухонному інтер’єрі

Стиль хай-тек ідеально підходить для створення сучасного інтерʼєру. Оформлюючи кухню у стилі хай-тек, варто розуміти, що використання натуральних матеріалів - неприпустиме. Надається перевага штучним матеріалам, які підкреслюють високу технологічність та конструктивізм.

Даний стиль передбачає наявність і використання великої кількості сучасної техніки, яка значно полегшує життя сучасним господарям.

Він чудово підійде для приміщень з маленькою площею, так як з його допомогою можливо візуально збільшити та розширити простір. Ідеальний порядок, чистота та відсутність захаращеності - основні епітети, які застосовують для кухні хай-тек. Там межують мінімалізм та чіткість ліній. Зважаючи на те, що в інтерʼєрі активно використовується скло та метал, багато хто не відчуває себе комфортно, описує таке приміщення як холодне та незатишне.

Основні ознаки хай-тек:

  • широке використання штучних матеріалів;
  • максимально функціонально задіяний увесь вільний простір;
  • мінімалізм та мінімум декору;
  • прямі, чіткі лінії, прості форми;
  • монохром.

Колірні рішення та світло

Для того, щоб цілком витримати стиль, необхідно підтримувати простір у ідеальному порядку. Що стосується колірних рішень - надається перевага спокійним тонам, використанню максимум декількох відтінків, наближених одне до одного за кольоровою гамою, ніякої строкатості та надмірної яскравості.

Така кухня має бути максимально освітлена. Денне світло та джерела штучного - чим більше, тим краще. Великі вікна, безліч локальних світильників, точково освітлюючи кожну зону. Обовʼязково мають бути добре підсвічені робочі зони, як за стилістичними канонами, так і з міркувань безпеки.

Гарнітур хай-тек - це, як правило, меблі с пластиковими фасадами, а також вставками з металу (найчастіше - алюміній) та скла. Така кухня проста у догляді, а для того, щоб вона слугувала якнайдовше, важливо дотримуватись певних правил експлуатації. Не варто допускати контакт поверхонь з гострими предметами, жорсткими щітками та абразивними чистячими засобами.

Залиште заявку на безкоштовну консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

  • Пн-Пт - 10: 00-19: 00;
    Вихідні - за попереднім записом.
  • Київ, вул В. Шимановського, 2/1, оф. 103А метро Дарниця
×

Ми працюємо. Чекаємо на вас за адресою вул. В. Шимановського, 2/1 (ПН-ПТ 10-19)