Тонка грань помпезності та стриманості в інтерʼєрі Вашої кухні

Люди з чудовим естетичним смаком і пристрастю до всього прекрасного часто віддають перевагу оформленню як житлового простору в цілому, так і кухні зокрема, коли мова йде про унікальні дизайнерські рішення. Арт-деко - це симбіоз витонченості, розкоші та шарму, а кухня, облаштована в такому стилі неодмінно відрізнятиметься вишуканістю та індивідуальністю.

ОСНОВНІ СТИЛІ АРТ-ДЕКО В КУХОННОМУ ІНТЕРʼЄРІ

Стиль арт-деко не так просто охарактеризувати словами, але тільки-но побачивши його на ілюстраціях, сплутати з чимось іншим просто неможливо. Як правило, арт-деко обирають яскраві та неординарні особистості, які вимагають завжди нестандартних рішень.

Головним елементом в облаштуванні кухні арт-деко, також важливі й відповідні меблі. Вони мають бути привабливими, нетривіальними і виділяється серед інших екземплярів. В обробці гарнітури повинні обовʼязково використовуватися дорогі матеріали: натуральне дерево, шкіра, замша. Декоративне оздоблення дозволяється, його має бути багато (різьба, позолота) та у неординарному виконанні.

Гарнітур з натурального дерева - невідʼємний елемент кухні арт-деко, на ньому обовʼязково повинні бути контрастні металеві вставки і фурнітура.

В інтерʼєрі арт-деко вибір колірної палітри ґрунтується на грі контрастів (підлога, оформлена плиткою у шаховому порядку, фасади гарнітура у чорно-білих тонах, темні візерунки на світлих панелях або шпалерах). Щодо аксесуарів, то варто звернути увагу на класичні екземпляри, наприклад на громіздкі статуетки, або ж картини у великих рамах, адже милим серцю дрібниці в такому інтерʼєрі не місце.

Стиль арт-деко - це не просто помпезна презентаційність, це надтонка грань між розкішшю і витриманістю, а для того, щоб коректно відтворити все це в інтерʼєрі, необхідно мати виняткове почуття смаку. Не секрет, що оформити приміщення в даному стилі - задоволення не з дешевих. Але така кухня гарантовано стане милою оку господарів і викликатиме захоплення у гостей!

Залиште заявку на безкоштовну консультацію менеджера

заповніть це поле
Loading...

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

  • Пн-Пт - 10: 00-19: 00;
    Вихідні - за попереднім записом.
  • Київ, вул В. Шимановського, 2/1, оф. 103А метро Дарниця
×

Ми працюємо. Чекаємо на вас за адресою вул. В. Шимановського, 2/1 (ПН-ПТ 10-19)